Firma AN-SYSTEM

Zajmuje się wykonywaniem nadruków reklamowych na siatkach osłonowych na rusztowania oraz na osłonach zimowych. Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o wzorniki.

O nas

Jesteśmy z Wami od 18 lat. Odpowiadając na potrzeby rynku rozpoczeliśmy produkcję nadruków na siatkach rusztowaniowych. Początek lat 2000 to czas intensywnego rozwoju rynku budowlanego. Wiele firm chciało wzmocnić swoją obecność na rynku polskim podkreślając i utrwalajac swoje logo i nazwę. Tak powstała potrzeba wizualizacji producentów chemii budowlanej na nośniku jakim jest siatka rusztowaniowa.

Metoda jaką wtedy stosowaliśmy to sitodruk. Niestety ograniczała nas ilość kolorów jakie można było umieścić na jednej siatce oraz konieczność stosowania uproszczonej grafiki.

Z tego powodu w roku 2010 rozpoczeliśmy proces zmiany techniki druku inwestując w nowoczesne maszyny cyfrowe. Zastosowanie druku cyfrowego pozwoliło nam na przygotowanie projektów w pełnej gamie kolorystycznej i praktycznie bez ograniczeń dotyczących wzoru.

Na dzień dzisiejszy mamy ponad 12 letnie doświadczenie w druku cyfrowym na siatkach rusztowaniowych. Wykonujemy nadruki dla czołowych firm na rynku budowlanym, dla wykonawców robót którzy chcą się zareklamować ale również dla firm z obszaru konserwacji zabytków, które w trakcie prac budowlanych na siatce rusztowaniowej potrzebują wizualizacji jak elewacja będzie wygladać po zakończeniu remontu.

Nadal rozwijamy się i unowocześniamy starając się odpowiedzieć na potrzeby zmieniającego się i coraz bardziej wymagajacego rynku.

W związku z fuzją kapitałową z firmą Scaffo rozpoczęliśmy produkcję wzorników. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszego Partnera.

To co nas wyróżnia

9

Elastyczność

Realizacja indywidualnych zamówień.

9

Powtarzalność

Gwarantujemy powtarzalność druku i terminowość dostaw.

9

Dowolna ilość kolorów

Zadruk siatki w dowolnej ilości kolorów, formie i rozmiarze.

9

Powierzchnia nadruku

Duża możliwość zadruku powierzchni siatki.

9

Certyfikowane farby

Stosujemy certyfikowane farby solwentowe dające najwyższą trwałość koloru (8 w skali odporności na promieniowanie UV).

9

Kolor siatki

Kolor siatki (oprócz standardowej białej sezonowo możemy zrealizować zamówienie na siatkę w kolorze żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym i czarnym).

9

Indywidualne pakowanie wg potrzeb klienta.

lat na rynku

4501263

ILOŚĆ WYDRUKOWANYCH METRÓW KWADRATOWYCH

9

Transport

Oferujemy transport dedykowany bezpośrednio do klienta lub wysyłki kurierskie na wskazane adresy.

9

Terminy realizacji

Szybki czas realizacji.

9

Magazyn

Możliwość prowadzenia magazynu zewnętrznego dla naszych klientów.

9

Konkurencyjne ceny

Formularz kontaktowy

    AN-SYSTEM Danel, Jakóbiec Spółka Jawna
    ul. gen. St. Maczka 71 b,
    43-300 Bielsko-Biała


    NIP: PL9372666390